Przedstawiciel Handlowy

HempLab
Pełny etat, umowa o pracę
Dodano 3 lata temu

LUBhunters to lubelska firma zajmująca się headhuntingiem, consultingiem HR i szkoleniami. Wieloletnie doświadczenie rekruterów i trenerów LUBhunters, połączone z wyczerpującą znajomością biznesu i skupieniem na realizacji celów, pozwalają adekwatnie odpowiadać na potrzeby rynku. Dla naszego klienta, firmy Hemplab właściciela marki Cannabium (https://cannabium.pl/), zajmującej się wytwarzaniem olejków CBD, kosmetyków oraz żywności konopnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Makroregion Południowo-Zachodni

Chętnie spotkamy się z Tobą na rozmowie, jeśli posiadasz:

  • Kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży na stanowisku przedstawiciela w kanale tradycyjnym;
  • Umiejętności handlowe i negocjacyjne w sprzedaży;
  • Dobrą organizacja pracy;
  • Komunikatywność i samodzielność w działaniu;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Otwartość, komunikatywność oraz wysoką kulturę osobistą.

Zakres obowiązków:

  • Rozwój sprzedaży poprzez współpracę z dystrybutorami (sklepy zielarskie, konopne, zoologiczne, kliniki weterynaryjne, dystrybutorzy suplementów, prywatne apteki, siłownie, sklepy z żywnością ekologiczną, slow – foodowe), poradnie psychologiczne i inne….;
  • Aktywna sprzedaż na podległym terenie oraz pozyskiwanie nowych klientów;
  • Planowanie i realizowanie budżetu sprzedaży;
  • Budowanie wizerunku marki i promowanie jej na rynku;
  • Aktywne monitorowanie działań konkurencji w regionie;
  • Bieżące monitorowanie rynku w kontekście nowych możliwości biznesowych;
  • Identyfikowanie wydarzeń branżowych i udział w targach;
  • Doradztwo, szkolenia produktowe oraz prowadzenie spotkań handlowych.

W zamian pracodawca oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności;
  • Szkolenia produktowe i wsparcie biznesowe w okresie adaptacyjnym;
  • Pracę w dynamicznie rosnącym biznesie, dającym dużo przestrzeni na samodzielną organizację pracy i realizację własnych pomysłów;
  • Pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie, samochód służbowy, komputer,
  • Przyjazną atmosferę pracy w lubiącym się zgranym zespole.

Jeśli opisany zakres obowiązków wydaje Ci się atrakcyjny, ale potrzebujesz poznać i lepiej zrozumieć specyfikę opisanego stanowiska pracy to prosimy, wyślij nam swoje CV na adres:

 kontakt@lubhunters.pl

z załączeniem klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych (włączając fotografię zamieszczoną w CV) przez administratora danych firmę Katarzyna Jośko LUBHUNTERS, ul. Popiełuszki 11, lok 6. , 20 – 052 Lublin dla celów prowadzenia aktualnej rekrutacji, w której biorę udział, w tym na udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnemu pracodawcy.

Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykorzystania w kolejnych naborach prowadzonych przez Katarzynę Jośko LUBHUNTERS przez okres najbliższych 12 miesięcy.

Wyrażam zgodę  na przesyłanie mi ofert pracy z wykorzystaniem podanego przeze mnie adresu e-mail oraz numeru telefonu.

Cieszymy się na fakt spotkania i rozmowy z Tobą 😊