Technolog

umowa o pracę
Lublin
Dodano 3 lata temu

LUBhunters to lubelska firma zajmująca się headhuntingiem, consultingiem HR i szkoleniami. Wieloletnie doświadczenie rekruterów i trenerów LUBhunters, połączone z wyczerpującą znajomością biznesu i skupieniem na realizacji celów, pozwalają adekwatnie odpowiadać na potrzeby rynku. Dla naszego klienta, lubelskiej firmy Chemnovatic, lidera i prekursora produkcji nowoczesnych wyborów nikotynowych, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Technolog

Miejsce pracy: Lublin

Chętnie spotkamy się z Tobą na rozmowie, jeśli:

  • Posiadasz wykształcenie wyższe techniczne, preferowane technologia chemiczna lub pokrewne,
  • Posiadasz minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie technologii procesów produkcyjnych,
  • Posiadasz doświadczenie w pracy produkcyjnej na różnych etapach procesu produkcyjnego wyrobu gotowego,
  • Posiadasz umiejętność tworzenia dokumentacji: procedur, bilansów, raportów, kosztorysów, projektów, schematów,
  • Potrafisz analizować oraz optymalizować procesy produkcyjne – warunek konieczny,
  • Bardzo dobrze znasz pakiet MS Office w szczególności MS Excel, Outlook – warunek konieczny,
  • Bardzo dobrze posługujesz się językiem angielskim w mowie i piśmie – warunek konieczny,
  • Posiadasz umiejętność czytania dokumentacji technologicznej: m.in. PFD, P&ID, Data Sheet, dokumentacji izometrycznej oraz dokumentacji wielobranżowej – mile widziane,
  • Charakteryzujesz się samodzielnością w działaniu,
  • Potrafisz pracować pod presją czasu oraz umiejętnie rozwiązujesz problemy,
  • Posiadasz umiejętność analizowania i wyciągania wniosków,
  • Potrafisz pracować w zespole a także angażować się w realizację zadań,
  • Jesteś osobą dokładną, skrupulatną, komunikatywną, innowacyjną oraz potrafisz kierować podległym zespołem.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie i prowadzenie dokumentacji technologicznej,
  • Przygotowanie kalkulacji i analiz dla instalacji produkcyjnych,
  • Współpraca podczas zakupów chemikaliów niezbędnych do prowadzenia procesu,
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych,
  • Współpraca z innymi działami spółki w zakresie procesów produkcji,
  • Uczestniczenie w procesie rozwoju produkcji soli nikotyny – poznanie procesu i technologii oraz czuwanie nad jego przebiegiem i rozwojem,
  • Inicjowanie nowych procesów produkcyjnych,
  • Rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych.

W zamian pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (początkowo umowa o pracę na 3 miesięczny okres próbny, następnie umowa na rok),
  • Terminowo wypłacane, wynagrodzenie zasadnicze, dodatkowo premie zadaniowe/uznaniowe w zależności od skomplikowania zadania oraz zaangażowania pracownika,
  • Prywatny pakiet medyczny po okresie próbnym dla pracownika i możliwość dołączenia go dla członków rodziny,
  • Niezbędne narzędzia pracy wraz z realnym wpływem na ich zakup,
  • Kwartalne budżety integracyjne,
  • Możliwość pracy zdalnej,
  • Świeże owoce dwa razy w tygodniu,
  • Przyjazne środowisko pracy.

Jeśli opisany zakres obowiązków wydaje Ci się atrakcyjny, ale potrzebujesz poznać i lepiej zrozumieć specyfikę opisanego stanowiska pracy to prosimy, wyślij nam swoje CV na adres:

 kontakt@lubhunters.pl

z załączeniem klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych (włączając fotografię zamieszczoną w CV) przez administratora danych firmę Katarzyna Jośko LUBHUNTERS, ul. Popiełuszki 11, lok 6. , 20 – 052 Lublin dla celów prowadzenia aktualnej rekrutacji, w której biorę udział, w tym na udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnemu pracodawcy. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykorzystania w kolejnych naborach prowadzonych przez Katarzynę Jośko LUBHUNTERS przez okres najbliższych 12 miesięcy. Wyrażam zgodę  na przesyłanie mi ofert pracy z wykorzystaniem podanego przeze mnie adresu e-mail oraz numeru telefonu.

Cieszymy się na fakt spotkania i rozmowy z Tobą 😊