Specjalista ds. Zakupów

umowa o pracę
Lublin
Dodano 3 lata temu

LUBhunters to lubelska firma zajmująca się headhuntingiem, consultingiem HR i szkoleniami. Wieloletnie doświadczenie rekruterów i trenerów LUBhunters, połączone z wyczerpującą znajomością biznesu i skupieniem na realizacji celów, pozwalają adekwatnie odpowiadać na potrzeby rynku. Dla naszego klienta firmy Noyen Sp. z o.o., który jest jednym z wiodących producentów przemysłowych urządzeń myjących na rynku polskim, jak i właścicielem patentów dotyczących efektywnego mycia z wykorzystaniem technologii ultradźwiękowych i innowacyjnych preparatów chemicznych, firmy, która wykonuje również inne urządzenia przemysłowe, wyposażone w zaawansowane funkcje automatyczne i zrobotyzowane, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Lublin

 Chętnie spotkamy się z Tobą na rozmowie, jeśli:

  • Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Posiadasz znajomość procesów zakupowych,
  • Masz doświadczenie w pracy w systemie ERP,
  • Posiadasz rozwinięte umiejętności negocjacyjne i umiejętności komunikacyjne,
  • Masz zdolności organizacyjne i analityczne,
  • Charakteryzujesz się samodzielnością w działaniu i chęcią podejmowania inicjatywy,
  • Posiadasz min. podstawową znajomość rysunku technicznego,
  • Znasz język angielski w stopniu komunikatywnym,
  • Posiadasz bardzo dobrą znajomość Pakietu MS Office, a w szczególności MS Excel,
  • Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej,
  • Wiedza w zakresie budowania i optymalizacji łańcucha dostaw,
  • Orientacja na stałą optymalizację kosztów i innowacyjne rozwiązania.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie negocjacji cen w transakcjach zakupowych,
  • Obsługa zamówień w systemie ERP,
  • Nadzór nad terminowością realizacji zamówień,
  • Utrzymywanie kontaktów z dostawcami w zakresie zamówień, monitorowanie dostępności i zmienności cen,
  • Optymalny wybór dostawców,
  • Monitorowanie zagrożeń w obszarze łańcucha dostaw i współpraca z zespołem przy opracowywaniu planów korygujących,
  • Poszukiwanie nowych dostawców na rynku polskim i zagranicznym,
  • Rozliczanie faktur zakupowych w EAF,
  • Zapewnianie wsparcia organizacyjnego dla pozostałych działów firmy w zakresie dokonywanych zakupów,
  • Ścisła współpraca z innymi działami w firmie w zakresie realizacji zadań,
  • Opracowywanie strategii zakupowych dla poszczególnych grup towarów i surowców.

W zamian pracodawca oferuje:

  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Ciekawą pracę w polskiej firmie oferującej kompletne technologie mycia przemysłowego,
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna dla pracownika i jego rodziny, karta Multisport, dofinansowanie do wypoczynku itp.)
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Jeśli opisany zakres obowiązków wydaje Ci się atrakcyjny, ale potrzebujesz poznać i lepiej zrozumieć specyfikę opisanego stanowiska pracy to prosimy, wyślij nam swoje CV na adres:

 kontakt@lubhunters.pl

z załączeniem klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych (włączając fotografię zamieszczoną w CV) przez administratora danych firmę Katarzyna Jośko LUBHUNTERS, ul. Popiełuszki 11, lok 6. , 20 – 052 Lublin dla celów prowadzenia aktualnej rekrutacji, w której biorę udział, w tym na udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnemu pracodawcy. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykorzystania w kolejnych naborach prowadzonych przez Katarzynę Jośko LUBHUNTERS przez okres najbliższych 12 miesięcy. Wyrażam zgodę  na przesyłanie mi ofert pracy z wykorzystaniem podanego przeze mnie adresu e-mail oraz numeru telefonu.

Cieszymy się na fakt spotkania i rozmowy z Tobą 😊

Job Features

Status rekrutacjiRekrutacja zakończona