Specjalista CC/Direct Sales

umowa o pracę
Lublin
Dodano 4 lata temu

LUBhunters to lubelska firma zajmująca się headhuntingiem, consultingiem HR i szkoleniami. Wieloletnie doświadczenie rekruterów i trenerów LUBhunters, połączone z wyczerpującą znajomością biznesu i skupieniem na realizacji celów, pozwalają adekwatnie odpowiadać na potrzeby rynku. Dla naszego klienta – JMP Flowers, największego i najnowocześniejszego w Polsce producenta kwiatów zlokalizowanego w Stężycy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Lublin (biuro w centrum miasta)

Chętnie spotkamy się z Tobą na rozmowie, jeśli:

  • Masz doświadczenie w CC sprzedażowym/obsługowym,
  • Jesteś zmęczony akwizycyjnym charakterem sprzedaży produktów finansowych i z przyjemnością zajmiesz się sprzedażą kwiatów,
  • Potrafisz łatwo nawiązywać kontakty (komunikatywność),
  • Posiadasz umiejętność rozwiązywania problemów,
  • Jesteś osobą zorientowaną na cel,
  • Charakteryzujesz się wysoką kulturą osobistą,
  • Charakteryzuje Cię zadaniowość i kreatywność,
  • Jesteś osobą energiczną,
  • Chętnie podejmujesz nowe wyzwania,
  • Jesteś osobą zmotywowaną do pracy,
  • Posiadasz biegłą znajomość obsługi komputera (środowisko Windows, pakiet Microsoft Office),
  • Umiesz obsługiwać urządzania biurowe,
  • Bardzo mile widziana znajomość języka angielskiego lub/i rosyjskiego w mowie i piśmie.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa klienta wewnętrznego i zewnętrznego,
  • Realizacja zleceń sprzedaży klientów,
  • Aktywna sprzedaż,
  • Realizacja założonych planów sprzedażowych,
  • Budowanie pozytywnych relacji z pracownikami.

W zamian pracodawca oferuje:

  • Pierwszą umowę o pracę na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia,
  • System wynagrodzenia w podziale na część stałą i premię w zależności od % realizacji wyznaczonych celów,
  • Pracę w dwóch zmianach 7:00 – 15:00 oraz 10:00 – 18:00,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Przyjazne środowisko pracy.

Jeśli opisany zakres obowiązków wydaje Ci się atrakcyjny, ale potrzebujesz poznać i lepiej zrozumieć specyfikę opisanego stanowiska pracy to prosimy, wyślij nam swoje CV na adres:

 kontakt@lubhunters.pl

z załączeniem klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych (włączając fotografię zamieszczoną w CV) przez administratora danych firmę Katarzyna Jośko LUBHUNTERS, ul. Popiełuszki 11, lok 6. , 20 – 052 Lublin dla celów prowadzenia aktualnej rekrutacji, w której biorę udział, w tym na udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnemu pracodawcy. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykorzystania w kolejnych naborach prowadzonych przez Katarzynę Jośko LUBHUNTERS przez okres najbliższych 12 miesięcy. Wyrażam zgodę  na przesyłanie mi ofert pracy z wykorzystaniem podanego przeze mnie adresu e-mail oraz numeru telefonu.

Cieszymy się na fakt spotkania i rozmowy z Tobą 😊

Job Features

Status rekrutacjiRekrutacja zakończona