Personel hotelowy

Lubhunters

Lubhunters

umowa zlecenie
Dodano 2 lata temu

LUBhunters to lubelska firma zajmująca się headhuntingiem, consultingiem HR i szkoleniami. Wieloletnie doświadczenie rekruterów i trenerów LUBhunters, połączone z wyczerpującą znajomością biznesu i skupieniem na realizacji celów, pozwalają adekwatnie odpowiadać na potrzeby rynku. Dla naszego klienta, duńskiej sieci hoteli trzy i czterogwiazdkowych  – poszukujemy studentów zainteresowanych wakacyjną dwu lub trzymiesięczną pracą  zarobkową na stanowisku:

Miejsce pracy: hotele na terenie Kopenhagi (dania)

Start rekrutacji: czerwiec 2022

Start projektu : 1 – 15 lipiec 2022

CHĘTNIE SPOTKAMY SIĘ Z TOBĄ NA ROZMOWIE, JEŚLI:

  • Jesteś studentem  i posiadasz  praktyczną zdolność komunikacji w języku angielskim, niezbędną przy pracy zespołowej i obsłudze gości hotelowych z całego świata
  • Jesteś pracowity, dobrze organizujesz czas pracy oraz posiadasz umiejętność pracy w zespole
  • Jesteś osobą punktualną, odpowiedzialną i sumienną
  • Jesteś osobą dyspozycyjną od lipca do września włącznie
  • Lubisz zwiedzać świat, a takie wyjazdy Ci to umożliwiają
  • Znasz specyfikę branży hotelarskiej (mile widziane)
  • Interesujesz się kulturą skandynawską  mile widziane)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wykonywanie prac porządkowych w części noclegowej hotelu (house keeping )
  • Wykonywanie prac pomocniczych związanych z obsługą klienta
  • Wykonywanie prac  porządkowych w części gastronomicznej obiektu noclegowego ( serwis sprzątający na stołówkach i w restauracjach  hotelowych )
  • Wykonywanie prac pomocniczych związanych z przygotowywaniem półproduktów spożywczych, sporządzaniem potraw i napojów
  • Wykonywanie prac związanych z działalnością pralni hotelowej
  • Wykonywanie prac pomocniczych związanych z przyjmowaniem gości hotelowych
  • Pielęgnowanie roślin ozdobnych, hotelowych terenów zieleni i urządzeń rekreacyjnych
  • Wykonywanie prac związanych z dbałością o urządzenia i tereny rekreacyjne

W ZAMIAN PRACODAWCA OFERUJE:

  • 40 godzin zagwarantowanej pracy tygodniowo
  • Atrakcyjną stawkę godzinową
  • Zorganizowany transport komfortowym busem na trasie Lublin – Kopenhaga – Lublin
  • Zakwaterowanie w hotelach na terenie dystryktu Kopenhaga.
  • Wynagrodzenie wypłacane miesięcznie
  • Pomoc i opiekę lokalnych duńskich koordynatorów współpracujących z Lubhunters
  • Grafik pracy umożliwiający zaplanowanie i atrakcyjne spędzenie czasu wolnego

Jeśli opisany zakres obowiązków wydaje Ci się atrakcyjny, ale potrzebujesz poznać i lepiej zrozumieć specyfikę opisanego stanowiska pracy to prosimy, wyślij nam swoje CV na adres:

 kontakt@lubhunters.pl

z załączeniem klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych (włączając fotografię zamieszczoną w CV) przez administratora danych firmę Katarzyna Jośko LUBHUNTERS, ul. Popiełuszki 11, lok 6. , 20 – 052 Lublin dla celów prowadzenia aktualnej rekrutacji, w której biorę udział, w tym na udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnemu pracodawcy. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykorzystania w kolejnych naborach prowadzonych przez Katarzynę Jośko LUBHUNTERS przez okres najbliższych 12 miesięcy. Wyrażam zgodę  na przesyłanie mi ofert pracy z wykorzystaniem podanego przeze mnie adresu e-mail oraz numeru telefonu.

Cieszymy się na fakt spotkania i rozmowy z Tobą