Metrolog/Kontroler jakości w produkcji lotniczej

LUBHUNTERS
umowa o pracę
Lublin
Dodano 3 miesiące temu

LUBhunters to lubelska firma zajmująca się headhuntingiem, consultingiem HR i szkoleniami. Wieloletnie doświadczenie rekruterów i trenerów LUBhunters, połączone z wyczerpującą znajomością biznesu i skupieniem na realizacji celów, pozwalają adekwatnie odpowiadać na potrzeby rynku. Dla naszego klienta, European Avio Precision, włoskiej firmy, produkującej i budującej podzespoły dla branży lotniczej poszukujemy osoby na stanowisko:

 

METROLOG/Kontroler jakości w produkcji lotniczej

miejsce pracy: Lublin

 

 

Twoim zadaniem będzie:

  • Obsługa maszyn CMM do wykonywania pomiarów, kontroli i testowania materiałów i komponentów produkcyjnych przy użyciu programów kontrolnych;
  • Wykonywanie kontroli w trakcie procesu produkcyjnego;
  • Nadzorowanie jakości wyrobu w trakcie całego procesu;
  • Prowadzenie dokumentacji materiałów niezgodnych, zgodnie z wymaganiami;
  • Czytanie i interpretowanie rysunków i specyfikacji;
  • Nadzorowanie stanu technicznego maszyn oraz stanu innych środków technicznych.

 

Prześlij swoją aplikację, jeśli: 

  • Posiadasz doświadczenie w obsłudze maszyn CMM;
  • Potrafisz programować i obsługiwać maszyny CMM;
  • Posiadasz umiejętność korzystania ze standardowych wskaźników oraz narzędzi kontrolnych;
  • Potrafisz czytać i interpretować rysunek techniczny, oraz przeprowadzać kontrolę jakości za pomocą konwencjonalnych narzędzi pomiarowych.

Jeśli cenisz sobie stabilne zatrudnienie, możliwość nauki i rozwoju i z pasją angażujesz się w swoje zadania to z przyjemnością włączymy Cię w proces rekrutacyjny.

Jeśli opisany zakres obowiązków wydaje Ci się atrakcyjny, ale potrzebujesz poznać i lepiej zrozumieć specyfikę opisanego stanowiska pracy to prosimy, wyślij nam swoje CV na adres:

 

KONTAKT@LUBHUNTERS.PL

 

z załączeniem klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych (włączając fotografię zamieszczoną w CV) przez administratora danych firmę Katarzyna Jośko LUBHUNTERS, ul. Szafranowa 21-2, 20-810 Lublin dla celów prowadzenia aktualnej rekrutacji, w której biorę udział, w tym na udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnemu pracodawcy.

Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykorzystania w kolejnych naborach prowadzonych przez Katarzynę Jośko LUBHUNTERS przez okres najbliższych 12 miesięcy.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi ofert pracy z wykorzystaniem podanego przeze mnie adresu e-mail oraz numeru telefonu.

 

CIESZYMY SIĘ NA FAKT SPOTKANIA I ROZMOWY Z TOBĄ! 🙂

Apply Online