Kierownik handlowy na Polskę

umowa o pracę
Lublin
Dodano 3 lata temu

LUBhunters to lubelska firma zajmująca się headhuntingiem, consultingiem HR i szkoleniami. Wieloletnie doświadczenie rekruterów i trenerów LUBhunters, połączone z wyczerpującą znajomością biznesu i skupieniem na realizacji celów, pozwalają adekwatnie odpowiadać na potrzeby rynku. Dla naszego klienta, firmy Tarasola, wiodącego w Europie środkowo-wschodniej producenta luksusowych, automatycznie otwieranych zadaszeń tarasu, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Lublin

Chętnie spotkamy się z Tobą na rozmowie, jeśli:

  • Jesteś wybitnym menadżerem sprzedaży, posiadającym udokumentowane sukcesy w sprzedaży produktów/rozwiązań technicznych,
  • Posiadasz doświadczenie w rozwoju nowych kanałów dystrybucyjnych,
  • Masz wysoką motywację i proaktywną postawę ukierunkowaną na rozwój biznesu,
  • Posiadasz wysoką umiejętność rozumienia priorytetów biznesowych,
  • Masz wysokie zdolności negocjacyjne i znajomość zasad tworzenia umów handlowych,
  • Posiadasz wysoką kulturę osobistą, komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów biznesowych,
  • Jesteś osobą nastawioną na cele, zaangażowaną oraz samodzielną w działaniu,
  • Posiadasz zdolności analityczne i umiejętność wyciągania wniosków.

Zakres obowiązków:

  • Współtworzenie i wypracowywanie optymalnego modelu sprzedaży na rynku polskim,
  • Współtworzenie i wypracowywanie optymalnego modelu pracy Biura Obsługi Klienta,
  • Współtworzenie i wypracowywanie optymalnego modelu współpracy z Produkcją,
  • Aktywne poszukiwanie nowych możliwości rozwoju sprzedaży zgodnie z celami biznesowymi,
  • Poszukiwanie nowych kierunków rozwoju i kanałów dystrybucji,
  • Stałe monitorowanie rynku pod kątem potencjalnego rozwoju biznesu oraz optymalizacji,
  • Budowanie współpracy z nowymi Klientami,
  • Realizacja planów sprzedaży i marży,
  • Przygotowanie oraz realizacja strategii sprzedaży,
  • Negocjacje handlowe, przygotowywanie umów oraz ich finalizacja.

W zamian pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt menadżerski,
  • Pracę w firmie rosnącej szybciej od reszty rynku,
  • Pracę w firmie o płaskiej i demokratycznej kulturze organizacyjnej , otwartej na zmiany i optymalizacje,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze wzbogacone o system premiowy,
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Jeśli opisany zakres obowiązków wydaje Ci się atrakcyjny, ale potrzebujesz poznać i lepiej zrozumieć specyfikę opisanego stanowiska pracy to prosimy, wyślij nam swoje CV na adres:

 kontakt@lubhunters.pl

z załączeniem klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych (włączając fotografię zamieszczoną w CV) przez administratora danych firmę Katarzyna Jośko LUBHUNTERS, ul. Popiełuszki 11, lok 6. , 20 – 052 Lublin dla celów prowadzenia aktualnej rekrutacji, w której biorę udział, w tym na udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnemu pracodawcy. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykorzystania w kolejnych naborach prowadzonych przez Katarzynę Jośko LUBHUNTERS przez okres najbliższych 12 miesięcy. Wyrażam zgodę  na przesyłanie mi ofert pracy z wykorzystaniem podanego przeze mnie adresu e-mail oraz numeru telefonu.

Cieszymy się na fakt spotkania i rozmowy z Tobą 😊

Job Features

Status rekrutacjiRekrutacja zakończona