Główna Księgowa

umowa o pracę
Lublin, Stężyca
Dodano 3 lata temu

LUBhunters to lubelska firma zajmująca się headhuntingiem, consultingiem HR i szkoleniami. Wieloletnie doświadczenie rekruterów i trenerów LUBhunters, połączone z wyczerpującą znajomością biznesu i skupieniem na realizacji celów, pozwalają adekwatnie odpowiadać na potrzeby rynku. Dla naszego klienta – JMP Flowers zwanego Polską Stolicą Kwiatów, największego i najnowocześniejszego w Polsce producenta zlokalizowanego w Stężycy, posiadającego siedziby w całej Polsce poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Lublin lub Stężyca (w zależności od preferencji osoby zatrudnionej)

Chętnie spotkamy się z Tobą na rozmowie, jeśli:

  • Masz doświadczenie na w/w lub podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • Posiadasz wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość lub finanse),
  • Posiadasz bardzo dobrą znajomość przepisów w dziedzinie finansów, rachunkowości i prawa podatkowego,
  • Umiesz i lubisz współpracować z kadrą menadżerską z innych działów firmy,
  • Jesteś otwarty/a na wprowadzanie zmian i optymalizowanie procesów,
  • Masz ambicje i kompetencje poprowadzić zespół księgowy w procesie konsolidacji spółek,
  • Bardzo dobrze organizujesz pracę własną,
  • Charakteryzujesz się zaangażowaniem oraz lojalnością,
  • Znajomość i doświadczenie w pracy na systemie SAP będzie dodatkowym atutem.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie księgowości spółek należących do JMP FLOWERS o charakterze produkcyjno – dystrybucyjnym z silnie rozwiniętym eksportem,
  • Optymalne zorganizowanie pracy podległego zespołu księgowego,
  • Przeprowadzenie procesu konsolidacji spółek,
  • Monitorowanie kosztów i przychodów spółek,
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT, PCC, podatek od nieruchomości i inne),
  • Sporządzanie sprawozdawczości do GUS,
  • Sporządzanie kwartalnych bilansów i rachunków zysków i strat,
  • Sporządzanie rocznego sprawozdania finansowego,
  • Raportowanie danych finansowych Dyrektora Finansowego, Zarządu oraz Rady Nadzorczej,
  • Monitorowanie zmian w zakresie przepisów ustawy o rachunkowości oraz ustaw podatkowych.

W zamian pracodawca oferuje:

  • Strategiczną rolę w dobrze prosperującym, rozwiniętym biznesie,
  • Umowę o pracę,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Przyjazne środowisko pracy.

Jeśli opisany zakres obowiązków wydaje Ci się atrakcyjny, ale potrzebujesz poznać i lepiej zrozumieć specyfikę opisanego stanowiska pracy to prosimy, wyślij nam swoje CV na adres:

 kontakt@lubhunters.pl

z załączeniem klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych (włączając fotografię zamieszczoną w CV) przez administratora danych firmę Katarzyna Jośko LUBHUNTERS, ul. Popiełuszki 11, lok 6. , 20 – 052 Lublin dla celów prowadzenia aktualnej rekrutacji, w której biorę udział, w tym na udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnemu pracodawcy. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykorzystania w kolejnych naborach prowadzonych przez Katarzynę Jośko LUBHUNTERS przez okres najbliższych 12 miesięcy. Wyrażam zgodę  na przesyłanie mi ofert pracy z wykorzystaniem podanego przeze mnie adresu e-mail oraz numeru telefonu.

Cieszymy się na fakt spotkania i rozmowy z Tobą 😊