DevOps Engineer

B2B, umowa o pracę
Lublin
Dodano 3 lata temu

LUBhunters to lubelska firma zajmująca się headhuntingiem, consultingiem HR i szkoleniami. Wieloletnie doświadczenie rekruterów i trenerów LUBhunters, połączone z wyczerpującą znajomością biznesu i skupieniem na realizacji celów, pozwalają adekwatnie odpowiadać na potrzeby rynku. Dla naszego klienta, firmy EMBIQ, lubelskiego software house’u zajmującej się technologiami mobilnymi, kompleksową budową serwisów internetowych, aplikacji serwerowych oraz konstruowaniem elektroniki poszukujemy osób na stanowisko :

Miejsce pracy: Lublin

Chętnie spotkamy się z Tobą na rozmowie, jeśli:

  • Posiadasz co najmniej 2 lata komercyjnego doświadczenia na w/w stanowisku,
  • Znasz system kontroli wersji – git,
  • Znasz systemy linux oraz windows na poziomie administratorskim,
  • Masz podstawową wiedzę z zakresu sieci (DHCP, DNS, NFS, CIFS, dzielenie IP , VPN),
  • Dobrze znasz dockera oraz dockera – compose,
  • Dobrze znasz narzędzia do CI/CD, mile widziany Jenkins,
  • Znasz bash oraz/lub python,
  • Charakteryzujesz się doskonałymi umiejętnościami komunikacyjnymi, umożliwiającymi działanie, wywieranie wpływu i ścisłą współpracę na wszystkich poziomach organizacji,
  • Potrafisz bardzo dobrze planować oraz posiadasz umiejętności analityczne,
  • Charakteryzuje cię samodzielność w działaniu oraz duża motywacja do pracy,
  • Docenimy Twoje kompetencje dodatkowo jeśli: posiadasz znajomość administracji jakiegoś hypervisora (proxmox, vmware, xen), znajomość jednej z chmur (aws, azure, google) oraz posiadasz doświadczenie w administracji serwera do systemu kontroli wersji (github, gitlab, gitea, bitbucket).

Zakres obowiązków:

  • Współtworzenie kompleksowych rozwiązań dla Klientów z Polski i zza granicy,
  • Wspieranie developerów w automatyzacji powtarzalnych zadań,
  • Praca nad monitoringiem istniejących aplikacji,
  • Unifikowanie procesów CI/CD dla istniejących projektów,
  • Dzielnie się wiedzą devopsową w zespole.

W zamian pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub b2b,
  • Sprzęt dostosowany do Twoich potrzeb,
  • Budżet szkoleniowy,
  • Udział w międzynarodowych, innowacyjnych projektach,
  • Elastyczność, dostosowanie godzin pracy do Twoich potrzeb,
  • Opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie grupowe,
  • Przypisane miejsce parkingowe,
  • Dobry klimat i kilka imprez integracyjnych w roku 😊

Jeśli opisany zakres obowiązków wydaje Ci się atrakcyjny, ale potrzebujesz poznać i lepiej zrozumieć specyfikę opisanego stanowiska pracy to prosimy, wyślij nam swoje CV na adres:

 kontakt@lubhunters.pl

z załączeniem klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych (włączając fotografię zamieszczoną w CV) przez administratora danych firmę Katarzyna Jośko LUBHUNTERS, ul. Popiełuszki 11, lok 6. , 20 – 052 Lublin dla celów prowadzenia aktualnej rekrutacji, w której biorę udział, w tym na udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnemu pracodawcy. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykorzystania w kolejnych naborach prowadzonych przez Katarzynę Jośko LUBHUNTERS przez okres najbliższych 12 miesięcy. Wyrażam zgodę  na przesyłanie mi ofert pracy z wykorzystaniem podanego przeze mnie adresu e-mail oraz numeru telefonu.

Cieszymy się na fakt spotkania i rozmowy z Tobą 😊