Pracownik biurowy

umowa o pracę
Lublin
Dodano 4 lata temu

LUBhunters to lubelska firma zajmująca się headhuntingiem, consultingiem HR i szkoleniami. Wieloletnie doświadczenie rekruterów i trenerów LUBhunters, połączone z wyczerpującą znajomością biznesu i skupieniem na realizacji celów, pozwalają adekwatnie odpowiadać na potrzeby rynku. Dla naszego klienta, LNK Administrowanie i Zarządzanie Nieruchomościami, poszukujemy osoby na stanowisko:

pracownik biurowy

Miejsce pracy: Lublin

CHĘTNIE SPOTKAMY SIĘ Z TOBĄ NA ROZMOWIE, JEŚLI:

  • Posiadasz wykształcenie wyższe,
  •  Masz doświadczenie w pracy na w/w lub podobnym stanowisku,
  •  Posiadasz wysoką kulturę osobistą,
  •  Masz umiejętność podejmowania decyzji i przejmowania odpowiedzialności za prowadzenie powierzonych zadań i projektów,
  •  Chcesz poznać i zrozumieć funkcjonowanie rynku nieruchomości w Lublinie,
  •  Jesteś osobą samodzielną oraz zaangażowaną,
  •  Charakteryzujesz się terminowością i skrupulatnością, co pozwala Ci dbać o terminy i szczegóły,
  •  Posiadasz zdolność planowania oraz ustalania priorytetów,
  •  Bardzo dobrze obsługujesz się programami takimi jak np. Outlook, Word, Excel, Power Point

DO TWOICH ZADAŃ BĘDZIE NALEŻEĆ:

  • Wsparcie administracyjne, operacyjne i organizacyjne Zarządu firmy
  •  Koordynowanie kalendarza spotkań i aktywności Prezesa,
  •  Pomoc merytoryczna w wykonywaniu obowiązków Prezesa,
  •  Aktywne uczestniczenie w spotkaniach biznesowych,
  •  Przygotowywanie raportów, zestawień, pism,
  •  Pomoc w zakresie przygotowywania ofert, komplementacji dokumentów itp.,
  •  Dbanie o wizerunek firmy,
  •  Realizacja działań marketingowych,
  •  Nadzór nad terminową realizacją powierzonych zadań,
  •  Prowadzenie dodatkowych projektów na zlecenie Prezesa

W ZAMIAN PRACODAWCA OFERUJE:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  •  Terminowo wypłacane, atrakcyjne wynagrodzenie,
  •  Stabilne warunki zatrudnienia,
  •  Współpracę w dłuższej perspektywie czasowej,
  •  Możliwość rozwoju zawodowego,
  •  Ciekawy i rozwojowy zakres zadań i obowiązków,
  •  Bogaty pakiet szkoleń,
  •  Przyjazne środowisko pracy.

Jeśli opisany zakres obowiązków wydaje Ci się atrakcyjny ale potrzebujesz poznać i lepiej zrozumieć specyfikę opisanego stanowiska pracy to prosimy, wyślij nam swoje CV na adres:

kontakt@lubhunters.pl

z załączeniem klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych (włączając fotografię zamieszczoną w CV) przez administratora danych firmę Katarzyna Jośko LUBHUNTERS, ul. Popiełuszki 11, lok 6., 20 – 052 Lublin dla celów prowadzenia aktualnej rekrutacji, w której biorę udział, w tym na udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnemu pracodawcy. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykorzystania w kolejnych naborach prowadzonych przez Katarzynę Jośko LUBHUNTERS przez okres najbliższych 12 miesięcy. Wyrażam zgodę na przesyłanie mi ofert pracy z wykorzystaniem podanego przeze mnie adresu e-mail oraz numeru telefonu.

Cieszymy się na fakt spotkania i rozmowy z Tobą 😊

Job Features

Status rekrutacjiRekrutacja zakończona