Kasia Jośko

Właściciel

Zależy mi na tworzeniu transparentnych i uczciwych środowisk pracy, w których możliwa będzie realizacja celów biznesowych firmy, a zarazem zaspokojenie zawodowych i osobistych potrzeb pracowników. Współpracuję tylko z firmami szanującymi i dbającymi o swoich pracowników, Menadżerami mającymi dobre intencje wobec ludzi. Moim klientem nie będą autokraci, przekonani o swojej wyjątkowości bo nie znajdziemy porozumienia.

W czym się specjalizuję?

Jestem praktykiem, konsultantem i HR Menadżerem. Współpracując z najwyższą kadrą menadżerską, optymalizuję środowisko i klimat organizacyjny w biznesie poprzez tworzenie narzędzi, a także organizowanie szkoleń, warsztatów i spotkań mentoringowych. Moją pasją jest headhunting. Wprowadzanie właściwych ludzi do właściwych kontekstów.

Staram się być w kontakcie i przekazywać swoje doświadczenie młodym ludziom wchodzącym obecnie na rynek i zasilającym branżę HR. Pracuję jako wykładowca akademicki na jednej z lubelskich uczelni, Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji. Wspieram i współpracuję z Kołem Naukowym Psychologii Zarządzania KUL.

Jakie mam doświadczenie?

Od 11 lat pracuję w środowisku dużych instytucji biznesowych, wspierając ogromne populacje pracowników w ich codziennej pracy.
Dotychczas pracowałam jako:

  • Doradca ds. Rozwoju Kadr (Kredyt Bank),
  • Trener i Koordynator Zespołu Rozwojowo-Szkoleniowego (Warta),
  • Menadżer Zasobów Ludzkich (Bank Zachodni WBK) .
  • LUBhunters (właściciel)

Co jest dla mnie ważne?

W swojej pracy skupiam się przede wszystkim na ludziach. Do każdego podchodzę indywidualnie, starając się pomóc ludziom zdefiniować swoje potencjały i na nich oprzeć swój zawodowy rozwój. Moją intencją jest tworzenie transparentnych, uczciwych środowisk pracy umożliwiających realizację celów biznesowych instytucji, a zarazem zaspokojenie zawodowych i osobistych potrzeb pracowników związanych z rozwojem, przynależnością i poczuciem własnej skuteczności.