Julita Jemielniak

Headhunter

„Ludzie napędzają mnie w moich działaniach.”

W czym się specjalizuję?

Jestem studentką psychologii spec. biznesu i przedsiębiorczości na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim im. Jana Pawła II. Aktualnie pracuję nad tym by stać się ekspertem w zakresie rekrutacji oraz onboardingu pracowników – tak aby skutecznie i trwale łączyć najlepszych kandydatów z uczciwymi pracodawcami.

Jakie mam doświadczenie?

Mimo, że dopiero stawiam swoje pierwsze kroki na ścieżce zawodowej miałam już okazję uczestniczyć w stażu w międzynarodowej firmie – jednego z liderów w branży HR. Zajmowałam się rekrutacjami tymczasowymi na całą Polskę. Obecnie jestem Konsultantem HR; zajmuję się headhuntingiem, assessment center. Posiadam doświadczenie w rozmowach z kandydatami, ich pozyskiwaniu, selekcji oraz tworzeniu ogłoszeń.

Co jest dla mnie ważne?

Rozwój osobisty zarówno w sferze prywatnej – odnajdywanie nowych pasji jak i w sferze zawodowej – poszerzanie swojego zakresu kompetencji. Nie lubię się nudzić, dlatego swoją  prace zawodowa wiąże z innymi ludźmi, uważam że są oni cennym źródłem inspiracji i sprawiają, że zawsze można się czegoś nauczyć. Wolny czas z reguły spędzam aktywnie bądź spotykając się ze znajomymi – ludzi nigdy mi dość 🙂

Gdy znajdę chwilę przeznaczam ją na czytanie książek z zakresu literatury psychologicznej i kryminalnej. Cenię sobie dobre relacje z innymi. Uważam, że kontakt z drugim człowiekiem jest nam niezbędny do szczęścia i rozwoju.

By skontaktować się z Julitą Jemielniak wypełnij formularz powyżej.

Team LUBhunters | "jeszcze nigdy ludzie nie byli tak ważni"